Отзывы о компании "Syrna-sprava": магазин для настоящих сыроваров!
- Олена К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
дякую :)
- Комментарий продавца
Олено! Щиро дякуємо Вам за відгук! Стараємось, аби наші клієнти буди задоволені якістю обслуговування! Чекаємо на нові замовлення! Мирного неба та вдалого
сироваріння!
- Комментарий продавца
- Галина С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Галино, щиро дякуємо за замовлення та залишений відгук! Дуже приємно, коли наші клієнти задоволені нашою роботою. Мирного неба та всього найкращого!
- Комментарий продавца
- Лариса Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Вітаємо, Ларисо! Дякуємо за приділену увагу та витрачений час на зворотній зв’язок! Раді, що Вам сподобалось обслуговування. Мирного неба!
- Комментарий продавца
- Галина П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Галино дякуємо за Ваш відгук! Стараємось, аби наші клієнти буди задоволені якістю обслуговування! Чекаємо на нові замовлення! Мирного неба та вдалого
сироваріння!
- Комментарий продавца
- Николай Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Лопнув пакет солі у коробці,на пошті просипався білий порошок, хотіли арештувати за наркотики.
Пакуйте щільніше.- Комментарий продавца
Доброго дня! Приносимо свої вибачення! Будемо намагатись стати кращими! Гарного дня та мирного неба!
- Комментарий продавца
- Галина К.
Як завжди все на висоті. Замовляю вже не вперше. Найкращий асортимент та ціни! Дякую за співпрацю та за приємний подарунок
- Комментарий продавца
Вітаємо! Галино, щиро дякуємо за Ваше замовлення та відгук! Для нас важливий зворотній зв’язок від наших клієнтів! Будемо чекати на нові замовлення!) Мирного неба, вдалого сироваріння та всього найкращого!!
- Комментарий продавца
- Алла П.
- Комментарий продавца
Алло, щиро дякуємо за оцінку нашої роботи! Мирного неба та вдалого дня!
- Комментарий продавца
- Юлія О.
Дякую за якісні закваски та швидку доставку!
- Комментарий продавца
Доброго дня, Юліє! Дякуємо за позитивний зворотній зв’язок! Будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині! Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Тетяна Ш.
Замовляю вже не перший раз дуже подобається ,гарне спілкування з продавцем, своєчасно доставка в подальшому тільки тут і замовлятиму рекомендую.
- Комментарий продавца
Вітаємо! Щиро дякуємо за Ваше замовлення та відгук! Для нас важливий зворотній зв’язок від наших клієнтів! Будемо чекати на нові замовлення!) Мирного неба, вдалого сироваріння та всього найкращого!!
- Комментарий продавца
- Олександр Д.
- Комментарий продавца
Олександре, щиро дякуємо за Ваш відгук! Нам дуже приємно, що Вам сподобалось в нашому магазині! Вдалого сироваріння!
- Комментарий продавца
