Відгуки про компанію "Syrna-sprava": магазин для справжніх сироварів!
- Слава Г.
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за позитивний зворотній зв’язок) Будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині! Мирного неба!
- Коментар продавця
- Володимир К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня, Володимире! Щиро дякуємо Вам за залишений відгук! Цінуємо кожного клієнта та намагаємось бути ще кращими! Будемо чекати на нові замовлення!
- Коментар продавця
- Алла Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чудовий магазин, рекомендую всім 👍👍👍
- Коментар продавця
Доброго дня, Алло! Дякуємо за позитивний зворотній зв’язок) Будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині! Мирного неба!
- Коментар продавця
- Михайло Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня, Михайле! Щиро дякуємо за оцінку нашої роботи! Мирного неба!
- Коментар продавця
- Михайло Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня, Михайле! Дякуємо, що Ви обираєте саме нас)) Раді бути для Вас корисними) Мирного неба!
- Коментар продавця
- Валентина Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую !
- Коментар продавця
Доброго дня, Валентино! Дякуємо за позитивний зворотній зв’язок) Будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині! Мирного неба!
- Коментар продавця
- Нина В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня, Ніно! Щиро дякуємо Вам за залишений відгук! Цінуємо кожного клієнта та намагаємось бути ще кращими! Будемо чекати на нові замовлення!
- Коментар продавця
- Павло К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за позитивний зворотній зв’язок) Будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині! Мирного неба!
- Коментар продавця
- Наталия К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за позитивний зворотній зв’язок) Будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині! Мирного неба!
- Коментар продавця
- Ольга С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую за швидку доставку ! Дуже задоволена ! Молоко дуже смачне , дати виготовлення свежие . Щиро дякую продавцю , рекомендую магазин !
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за позитивний зворотній зв’язок) Будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині! Мирного неба!
- Коментар продавця
