Відгуки про компанію "Syrna-sprava": магазин для справжніх сироварів!
- Александр К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за позитивний зворотній зв’язок! Будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині! Гарного дня!
- Коментар продавця
- Вікторія С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за приділену увагу та залишений відгук. Стараємось, аби наші клієнти буди задоволені якістю обслуговування! Чекаємо на нові замовлення! Мирного неба та вдалого
сироваріння!
- Коментар продавця
- Наталія О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все сподобалося, швидко відправили, дуже вдячна
- Коментар продавця
Наталіє, дякуємо Вам за відгук! Стараємось, аби наші клієнти буди задоволені якістю обслуговування! Чекаємо на нові замовлення! Мирного неба та вдалого
сироваріння!
- Коментар продавця
- Наталия Б.
- Коментар продавця
Наталіє! Дякуємо за позитивний зворотній зв’язок! Будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині! Гарного дня!
- Коментар продавця
- Вікторія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Вітаємо Вікторія! Дякуємо за позитивний зворотній зв’язок! Будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині! Гарного дня!
- Коментар продавця
- Людмила Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня, Людмило! Щиро дякуємо Вам за відгук! Стараємось, аби наші клієнти буди задоволені якістю обслуговування! Чекаємо на нові замовлення! Мирного неба та вдалого
сироваріння!
- Коментар продавця
- Нила К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за замовлення та залишений відгук! Дуже приємно, коли наші клієнти задоволені нашою роботою. Мирного неба та всього найкращого!
- Коментар продавця
- Людмила З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за позитивний зворотній зв’язок! Будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині! Гарного дня!
- Коментар продавця
- Юлия У.
- Коментар продавця
Доброго дня, Юліє! Дякуємо за замовлення та залишений відгук! Дуже приємно, коли наші клієнти задоволені нашою роботою. Мирного неба та всього найкращого!
- Коментар продавця
- лилия С.
- Коментар продавця
Вітаємо! Ліліє, дякуємо Вам за відгук! Стараємось, аби наші клієнти буди задоволені якістю обслуговування! Чекаємо на нові замовлення! Мирного неба та вдалого
сироваріння!
- Коментар продавця
