Відгуки про компанію "Syrna-sprava": магазин для справжніх сироварів!
- Виктор Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
як завжди все на вищому рівні, раджу!!
- Коментар продавця
Доброго дня, Вікторе!Щиро дякуємо Вам за залишений відгук! Цінуємо кожного клієнта та намагаємось бути ще кращими! Будемо чекати на нові замовлення!
- Коментар продавця
- Марія Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Анно, вітаємо! Дякуємо за позитивний зворотній зв’язок! Будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині! Гарного дня!
- Коментар продавця
- Лідія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Тут є все що потрібно для сироманів.
- Коментар продавця
Вітаємо, Лідіє! Дякуємо за замовлення та залишений відгук! Дуже приємно, коли наші клієнти задоволені нашою роботою. Мирного неба та всього найкращого!
- Коментар продавця
- Ганна Б.
- Коментар продавця
Ганно! Щиро дякуємо за оцінку нашої роботи! Мирного неба та вдалого дня!
- Коментар продавця
- Сергій П.
- Коментар продавця
Доброго дня, Сергіє! Дякуємо за позитивний зворотній зв’язок! Будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині! Гарного дня!
- Коментар продавця
- Людмила П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже гарна форма,замовила вже другу.А продавець, супер!
- Коментар продавця
Людмило, доброго дня!Щиро дякуємо Вам за залишений відгук! Цінуємо кожного клієнта та намагаємось бути ще кращими! Будемо чекати на нові замовлення!
- Коментар продавця
- Наталія З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Наталіє, щиро дякуємо за Ваш відгук! Стараємось, аби наші клієнти буди задоволені якістю обслуговування! Чекаємо на нові замовлення! Мирного неба та вдалого
сироваріння!
- Коментар продавця
- Анатолій К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Анатоліє, щиро дякуємо за оцінку нашої роботи! Мирного неба та вдалого дня!
- Коментар продавця
- Ірина П.
- Коментар продавця
Доброго дня, Ірино! Щиро дякуємо за Ваш відгук! Нам дуже приємно, що Вам сподобалось в нашому магазині! Вдалого сироваріння!
- Коментар продавця
- Ольга Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Вітаємо! Дякуємо за замовлення та залишений відгук! Дуже приємно, коли наші клієнти задоволені нашою роботою. Мирного неба та всього найкращого!
- Коментар продавця
