Відгуки про компанію "Syrna-sprava": магазин для справжніх сироварів!
- Людмила Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня, Людмило! Дякуємо за позитивний зворотній зв’язок! Будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині! Гарного дня!
- Коментар продавця
- Наталія Б.
- Коментар продавця
Доброго дня! Наталіє, щиро дякуємо за залишений відгук! Раді, що Вам сподобалось в нашому інтернет-магазині. Мирного неба та всього найкращого!
- Коментар продавця
- Олександр К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер дякую
- Коментар продавця
Доброго дня, Олександре! Дякуємо за замовлення та залишений відгук! Дуже приємно, коли наші клієнти задоволені нашою роботою. Мирного неба та всього найкращого!
- Коментар продавця
- Олег М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за Ваш відгук! Стараємось, аби наші клієнти буди задоволені якістю обслуговування! Чекаємо на нові замовлення! Мирного неба та вдалого
сироваріння!
- Коментар продавця
- Александр
- Коментар продавця
Олександре, вітаємо! Дякуємо за позитивний зворотній зв’язок! Будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині! Гарного дня!
- Коментар продавця
- Наталія Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Вітаємо, Наталіє! Дякуємо за замовлення та залишений відгук! Дуже приємно, коли наші клієнти задоволені нашою роботою. Мирного неба та всього найкращого!
- Коментар продавця
- Оксана Г.
- Коментар продавця
Вітаємо! Оксано, щиро дякуємо за Ваш відгук! Нам дуже приємно, що Вам сподобалось в нашому магазині! Вдалого сироваріння!
- Коментар продавця
- Ірина Т.
супер,рекомендую!
- Коментар продавця
Доброго дня, Ірино! Дякуємо за позитивний зворотній зв’язок! Будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині! Гарного дня!
- Коментар продавця
- Елена С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня, Олено! Щиро дякуємо за Ваш відгук! Нам дуже приємно, що Вам сподобалось в нашому магазині! Вдалого сироваріння!
- Коментар продавця
- Тетяна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня, Тетяно! Щиро дякуємо за оцінку нашої роботи! Мирного неба та вдалого дня!
- Коментар продавця
