Відгуки про компанію "Syrna-sprava": магазин для справжніх сироварів!
- Вікторія К.
- Коментар продавця
Доброго дня, Вікторіє! Щиро дякуємо за оцінку нашої роботи! Мирного неба!
- Коментар продавця
- Марія С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня, Миколо! Дякуємо за позитивний зворотній зв’язок) Будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині! Мирного неба!
- Коментар продавця
- Дмитрий Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за позитивний зворотній зв’язок) Будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині! Мирного неба!
- Коментар продавця
- Юлія Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня, Юліє! Дякуємо, що Ви обираєте саме нас)) Раді бути для Вас корисними) Мирного неба!
- Коментар продавця
- Руслан Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня, Руслане! Щиро дякуємо Вам за залишений відгук! Цінуємо кожного клієнта та намагаємось бути ще кращими! Будемо чекати на нові замовлення!
- Коментар продавця
- Галина К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Цьому продавцеві довіряю ❤️
- Коментар продавця
Доброго дня, Галино! Дякуємо, що Ви обираєте саме нас)) Раді бути для Вас корисними) Мирного неба!
- Коментар продавця
- Горбалинский В.
Як завжди все на вищому рівні. Дякую вам.
- Коментар продавця
Доброго дня, Вячеславе! Дякуємо, що Ви обираєте саме нас)) Раді бути для Вас корисними) Мирного неба!
- Коментар продавця
- Любов П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Приправи супер...робила курячі кабаносики...внучок в захваті...Рекомендую...Гарне обслуговування і ввічливий продавець.
- Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за позитивний зворотній зв’язок) Будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині! Мирного неба!
- Любов
Щиро дякую...і вам гарного дня та мирного неба.
- Коментар продавця
- Ольга Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня, Ольго! Щиро дякуємо за оцінку нашої роботи! Мирного неба!
- Ольга
Дякую і вам мирного неба!
- Коментар продавця
- Ольга Є.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Доброго дня, Ольго! Щиро дякуємо Вам за залишений відгук! Цінуємо кожного клієнта та намагаємось бути ще кращими! Будемо чекати на нові замовлення!
- Коментар продавця
